برنامه نویسی اپلیکیشن بدون کدنویسی!

تیتر بالا یکی از عنوان های پرطرفدار در جستجوی گوگل است.روزانه کاربران زیادی برای پیدا کردن راه سریع و درست برنامه نویسی اپلیکیشن جستجو میکنند اما واقعیت این است که شاید اکثر آن ها نمیتوانند جواب درستی برای سوال خود پیدا کنند.دلیل آن که این کلمه در جستجوی کاربران محبوب شده است چیست؟بیایید چند دلیل را با یکدیگر بررسی کنیم:

  • افزایش هزینه های برنامه نویسی (هزینه نگهداری و کد نویسی)
  • سرعت رشد کسب و کار ها و نیاز همه آن ها برای تسریع در برنامه نویسی اپلیکیشن
  • نداشتن علم کافی یا تیم مناسب در زمینه تولید اپلیکیشن

عبارات بالا را میتوان چندین دلیل مهم برای روی آوردن افراد به جستجوی این کلمه در گوگل بیان کرد.

پس با این تفاسیر آیا در کل می شود اپلیکیشن را بدون کدنویسی ایجاد کرد؟ پاسخ این سوال بله است! اما باید توجه نمود که یک اپلیکیشن خوب را هیچ وقت نمیتوانید در سایت های اپلیکیشن ساز پیدا کنید.

به هر حال برای شروع چند سایت مطرح در زمینه اپلیکیشن نویسی بدون کد را معرفی میکنیم و به بررسی یکی از آن ها میپردازیم.

1-سایت Appsgeyser

یکی از سایت های مطرح در زمینه برنامه نویسی اپلیکیشن بدون کد نویسی سایت Appsgeyser است.همانطور که شعار وبسایت مشخص است شما میتوانید به رایگان یک اپلیکیشن اندروید را آنلاین و بدون کد نویسی ایجاد کنید و فایل نصبی آن را دریافت و بر روی تمامی گوشی های اندرویدی نصب نمایید.نکته قابل توجه این سایت این است که در 30 ثانیه میتوانید اپلیکیشن خود را تحویل بگیرید.

appsgeyser

2-سایت Appyet

اگر صاحب یک وبسایت خبری و یا مجله تفریحی هستید بی شک داشتن یک اپلیکیشن ساده میتواند کاربران زیادی را به سایت شما هدایت کند.سایت Appyet یک پلتفرم آنلاین طراحی اپلیکیشن رایگان است که میتوانید با استفاده از آن یک اپلیکیشن رایگان برای سایت های خبری و یا تفریحی خود ایجاد کنید و فایل نصبی آن را در اختیار کاربران خود قرار دهید.

در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به مشاوره رایگان با اپکار در ارتباط باشید 🙂