جای خالی یک اپلیکیشن اندروید و ios جهت توزیع سوخت از جمله بنزین و گازوئیل در مارکت اپلیکیشن ایران بسیار احساس می شود. برنامه نویسی اپلیکیشن توزیع سوخت درمحل

سوخت یکی از مهم ترین نیازهای شهروندان و دارندگان وسایل نقلیه می باشد. با پیشرفت تکنولوژی شاهد سیستم های توزیع سوخت در محل هستیم که در آن خودروها و یا موتورسیکلت های سیار در سطح شهر سوخت مورد نیاز کاربران را به دست آنها می رساند.

با روی کار آمدن تلفن های همراه و فراگیر شدن اپلیکیشن های تلفن همراه، زندگی برای مردم رو به آسان شدن در جریان است.

اپلیکیشن سوخت رسانی در محل از ایده هایی است که بسیار مورد استقبال مردم و سیاست مداران قرار گرفته است. کاربران این اپلیکیشن با ثبت موقعیت خود و تایین میزان سوخت مورد نیاز، سوخت مورد نظر خود را در محل دریافت می کنند.

کاربران ابتدا در اپلیکیشن سوخت رسانی ثبت نام کرده، بر روی نقشه وسایل حمل سوخت را در اطراف خود مشاهده میکند. مقدار سوخت مورد نیاز خود را انتخاب، اطلاعات محل خود را وارد کرده، مبلغ را پرداخت و در نهایت خودروهای سوخت رسان سیار در محل کاربر حاضر شده و سوخت مورد نظر را به کاربر تحویل می دهند.

سوخت آنلاین

از مزایای برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن توزیع سوخت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

  • ایجاد کسب و کار برای رانندگان حمل کننده سوخت
  • ایجاد بستری منظم برای جایگاه دارها جهت مدیریت بهتر سوخت
  • برطرف کردن مشکل کاربرانی که در مکانی غیر از جایگاه های سوخت، به سوخت نیاز دارند.
  • افزایش فروش سوخت جایگاه های بنزین
  • دستری به سوخت در تمام نقاط شهر
  • پرداخت مبلغ سوخت با توجه به نرخ های تایین شده و جلوگیری از ایجاد بازار سیاه

این اپلیکیشن می تواند به جایگاه دارها سیستم مدیریتی ارائه دهد که در آن سهمیه هر راننده پخش کننده سوخت را مشاهده و مدیریت کند.

تیم برنامه نویسی اپکار با بهرهگیری از جدیدترین متدهای برنامه نویسی روز دنیا، آماده ارائه بهترین اپلیکیشن و خدمات به دوستداران این حوزه می باشد.

تیم اپکار در حال توسعه اپلیکیشنی برای سوخت رسانی در محل و همچنین سامانه ای برای جایگاه های سوخت سراسر کشور می باشد و آماده همکاری با سرمایه گزاران و تیم اجرایی می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با تیم اپکار تماس حاصل فرمایید.