برای معرفی کسب و کار در فضای مجازی و همچنین رسانه های تصویری، داشتن یک تیزر انیمیشنی متناسب با کسب و کار بسیار ضروری می باشد. تیزرهای تبلیغاتی راحت ترین راه برای انتقال هدف و طرح کار خود به مخاطب می باشد. همچنین برای توسعه اپلیکیشن، داشتن یک تیزر تبلیغاتی یکی از بهترین روش ها برای معرفی کسب و کار می باشد.

طبق آمار بدست آمده از اپلیکیشن بازار، تعداد دفعات مشاهده تیزرهای یک اپلیکیشن که در صفحه آن اپلیکیشن در بازار موجود است بسیار بالاتر از تصاویر اپلیکیشن بوده است.

ساخت تیزر تبلیغاتی برای اپلیکیشن شامل موارد زیر می شود که به اختصار توضیح خواهیم داد.

 

ساخت تیزرهای صنعتی:

این گونه تیزرها شامل تصاویر و فیلم های حقیقی می باشد که آن را با انیمیشن های سه بعدی تلفیق و در نهایت محصولی بدست خواهد آمد که به معرفی کسب و کار شما خواهد پرداخت. این گونه تیزرها دارای صداگذاری هایی حرفه ای که شامل موسیقی متن، گوینده یا نریتور  می باشد.

ساخت تیزرهای تلویزیونی:

این گونه تیزرها مشابه با تیزرهای صنعتی بوده با این فرق که استاندارد های فنی متناسب با صداوسیما را خواهد داشت. در این تیزرها مشابه با تیزرهای صنعتی، از فیلم و انیمیشن های سه بعدی استفاده خواهد شد و برای آن صداگذاری ها و موسیقی متن لحاظ می شود.

ساخت تیزر موشن گرافیک:

تیزرهای موشن گرافیک شامل تصاویر دو بعدی می باشد که در آن از تصاویر گرافیکی استفاده شده است. این تیزرها از محبوبترین نوع تیزرها بوده و بهترین راه برای معرفی کسب و کار به شمار می آید. تیزرهای موشن گرافیک به همراه موسیقی متن به همراه دیالوگ همراه خواهد بود.

 

تیم گرافیک اپکار با دارا بودن تیم مجرب در زمینه تولید و توسعه انیمیشن های گرافیکی و همچنین تیزرهای صنعتی آماده ارائه خدمات تصویرسازی و موشن گرافیک برای شما دوستان عزیز می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما تماس بگیرید.